HILLS Prescription Diet Canine Derm Complete...

HILLS Prescription Diet Canine Derm Complete Konzerva 370 g

OBC022594
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
4,00 €
s DPH Na objendavku

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET Derm Complete je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na podporu funkcie pokožky v prípade dermatózy a nadmerného vypadávania srsti a na zníženie neznášanlivosti voči zložkám krmív u dospelých psov.

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET Derm Complete je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na podporu funkcie pokožky v prípade dermatózy a nadmerného vypadávania srsti a na zníženie neznášanlivosti voči zložkám krmív u dospelých psov. Toto krmivo obsahuje vysoké množstvo kyseliny linolovej (LA), kyseliny ikozapentaénovej (EPA) a kyseliny dokozahexaénovej (DHA), ako aj vybraný a obmedzený počet zdrojov bielkovín a uhľohydrátov.

Konzerva pre psov PRESCRIPTION DIET Derm Complete značky Hill‘s poskytuje komplexnú výživu, ktorú váš pes potrebuje, a dá sa používať dlhodobo. Požiadajte vášho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi, aby si naďalej užíval šťastný a aktívny život. Toto mokré krmivo je vyrobené z chutných surovín a má neodolateľnú chuť, ktorú psy obľubujú.

Ako to funguje:

  • Výživa s obmedzenými zložkami s jediným neporušeným novým živočíšnym proteínom

  • S komplexom Histaguard, patentovaným komplexom bioaktívnych a fytonutrientov

  • Vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín

Ako pomôže:

  • Pomáha posilniť kožnú bariéru

  • Vyhnete sa nepriaznivým reakciám na potraviny

  • Výživa, ktorá tlmí reakciu imunitného systému na alergény životného prostredia

  • Zvládanie škrabania a ďalších príznakov súvisiacich s alergiami na prostredie a podporuje hojenie pokožky

  • S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Konzerva pre psov PRESCRIPTION DIET Derm Complete značky Hill‘s poskytuje komplexnú výživu, ktorú váš pes potrebuje, a dá sa používať dlhodobo. Požiadajte vášho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi, aby si naďalej užíval šťastný a aktívny život.

ZLOŽENIE: Obilniny, oleje a tuky, výťažky rastlinných bielkovín, vajcia a vaječné deriváty, minerály, semená, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, ovocie. Zdroje uhľohydrátov: Pivovarská ryža, ryžová múka. Zdroje bielkovín: Koncentrát ryžového proteínu, sušené vajcia.

 

PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 5,9 %, obsah tuku 5,0 %, hrubá vláknina 0,37 %, EPA+DHA 0,20 %, kyselina linolová 1,1 %, hrubé popoloviny 1,6 %, vlhkosť 70,5 %, vápnik 0,24 %, fosfor 0,16 %, sodík 0,11 %, draslík 0,21 %, horčík 0,03 %; na kilogram: Vitamín A 5 841 IU, vitamín D3 366 IU.

 

ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 37,8 mg, 3b202 (jód) 1,4 mg, 3b405 (meď) 5,6 mg, 3b503 (mangán) 4,1 mg, 3b603 (zinok) 48,2 mg.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.