VetExpert Aluheal Spray 200 ml

VetExpert Aluheal Spray 200 ml

OBC022810
Na sklade
8,90 €
s DPH Expedovanie do 48 hodín

Sprej s hliníkovým práškom určený na ochranu a ošetrovanie rán. 

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Sprej s hliníkovým práškom určený na ochranu a ošetrovanie rán. Prípravok na lokálne použitie pre zvieratá. ALUHEAL obsahuje betaín, pantenol, kyselinu hyalurónovú, striebro a výťažok z nechtíka lekárskeho. Výber vhodných zložiek chráni rany pred vonkajším znečistením, vytvára prostredie priaznivé pre hojenie rán, hydratuje a upokojuje kožu v okolí rany.

Použitie: Pred aplikáciou fľaštičku dobre potraste po dobu približne 1 minúty. Nastriekajte zo vzdialenosti 15-20 cm na očistenú ranu, aby sa vytvorila rovnomerná vrstva, ktorá pokryje ranu a jej okolie. Nechajte zaschnúť. Ak je tryska upchatá, prepláchnite ju prúdom horúcej vody.

Zloženie: 1: Bután, izobután, denaturovaný alkohol, voda, betaín, glycerín, panthenol, kyselina citrónová, citrát strieborný, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, oxid kremičitý, CI 77000, výťažok z kvetov nechtíka lekárskeho, benzoan sodný, sorban draselný.

Upozornenie: Iba pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Prečítajte si a dodržiavajte pokyny na etikete. Nestriekajte priamo do očí zvierat. Nepoužívajte v oblasti uší zvierat.

H229: Nádoba pod tlakom: Pri zahriatí môže prasknúť. H222: Mimoriadne horľavý aerosól.  P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. P211: Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. P251: Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. P251: Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. P410+P412: Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C/122 °F. P501: Zneškodnite obsah/nádobu do separovaného odpadu.

Podmienky skladovania: Neskladujte v blízkosti zdrojov tepla, žiarenia, statickej elektriny a v kontakte s potravinami.

 

Domáce zviera
Pre mačky
Pre psov
10 ks.
No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.