VetExpert OtiHelp lotion 75 ml

VetExpert OtiHelp lotion 75 ml

OBC022832
Na sklade
9,90 €
s DPH Expedovanie do 48 hodín

OtiHelp je odporúčaný pre obnovenie a starostlivosť o správnu funkciu zvukovodov.

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Ušná emulzia pre psy a mačky.

OtiHelp je odporúčaný pre obnovenie a starostlivosť o správnu funkciu zvukovodov. Je možné ho použiť ako podporný prípravok pri liečbe zápalu vonkajšieho zvukovodu (otitis externa). V takom prípade o použití prípravku informujte svojho veterinárneho lekára.

Optimálne pH 5 spolu s obsiahnutým chlórhexidínom prispieva k antifungálnym a antibakteriálnym vlastnostiam prípravku.

Zloženie: Voda, propylénglykol, glycerín, laurosarkozinát sodný, cetearyl alkohol, panthenol, alantoin, urea, chlorhexidin diglukonát, kyselina salicylová, xantanová guma, mentol, kyselina citronová.

Použitie: Malé množstvo prípravku aplikujte do vonkajšieho zvukovodu. Odporúča sa starostlivé masírovanie bázy ucha. Nadbytočné množstvo roztoku sa dá odstrániť pomocou vaty. Pre každodennú očistu ucha.

Upozornenie: Len pre zvieratá. Uchovávajte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Prípravok OtiHelp je veterinárny prípravok, nie je liečivým prípravkom určeným k liečbe zápalu vonkajšieho zvukovodu. Pokiaľ ošetrované zviera vykazuje príznaky ktoré poukazují na možnú prítomnosť zápalu zvukovodu (bolestivosť zvukovodu na dotyk, silné začervenanie zvukovodu, výtok zo zvukovodu), je potrebné vyhľadať odborné ošetrenie u veterinárneho lekára a použitie prípravku s ním skonzultovať.

Pred použitím pretrepať.

 

10 ks.
No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.