HILLS Prescription Diet Canine Metabolic s...

HILLS Prescription Diet Canine Metabolic s kuracím mäsom 1,5 kg

OBC022590
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
18,90 €
s DPH Na objendavku

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic s kuracím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na zníženie nadmernej telesnej hmotnosti a udržanie zdravej hmotnosti u dospelých psov.

Kúpou tohto produktu môžete nazbierať až 1 vernostný bod . Váš košík bude obsahovať celkom 1 Bod ktoré je možné premeniť na kupón v hodnote 0,20 € .


x
 

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic s kuracím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na zníženie nadmernej telesnej hmotnosti a udržanie zdravej hmotnosti u dospelých psov. Toto krmivo pre domáce zvieratá má nízky energetický obsah.

Aj malá hmotnosť navyše môže mať dopad na kvalitu života domáceho zvieraťa a na vzťah s rodinou, pretože táto hmotnosť dokáže skrátiť čas hrania, ovplyvniť pohyblivosť a celkové zdravie vášho psa počas celého jeho života. Udržiavanie ideálnej hmotnosti môže pomôcť ovplyvniť očakávanú dĺžku života znížením rizika problémov súvisiacich s hmotnosťou.

Odborníci na výživu a veterinári spoločnosti Hill‘s vyvinuli klinickú výživu Prescription Diet Metabolic so špeciálnym zložením, ktoré pomáha psom pri chudnutí a udržaní nižšej hmotnosti. Prirodzene spolupracuje s jedinečným využitím energie vášho psa pre ľahké a efektívne chudnutie. Toto krmivo stimuluje prirodzenú schopnosť psov spaľovať tuky a dodáva im energiu potrebnú na aktívne hranie. Jedinečná zmes vlákniny pomáha udržiavať psy sýte a spokojné. V skutočnosti až 96 % psov schudlo v domácich podmienkach za 2 mesiace, keď boli kŕmené výživou Metabolic.* *Toto suché krmivo s kuracím mäsom má neodolateľnú chuť, ktorú si váš pes obľúbi.

Ako to funguje:

  • Prirodzene spolupracuje s jedinečným využitím energie vášho psa pre ľahké a efektívne chudnutie
  • Podporuje prirodzenú schopnosť psov spaľovať tuky
  • Jedinečná zmes vlákniny pomáha udržiavať psy sýte a spokojné

Ako pomôže:

  • 96 % psov schudlo v domácom prostredí do 2 mesiacov
  • Pomáha chudnúť a dodáva energiu na aktívne hranie

Ľahký úbytok hmotnosti:  psy chudnú bez nadmerného znižovania veľkosti porcií

S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Suché dietetické krmivo pre domáce zvieratá Prescription Diet Metabolic značky Hill‘s poskytuje komplexnú výživu, ktorú psy potrebujú pri chudnutí a udržiavaní hmotnosti. Prirodzene spolupracuje s jedinečným využitím energie vášho psa pre ľahké a efektívne chudnutie a dá sa používať dlhodobo. Požiadajte vášho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi, aby si naďalej užíval šťastný a aktívny život. Suché a konzervované krmivá môžete miešať alebo nimi kŕmiť súčasne.

ZLOŽENIE: Obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, mäso a produkty živočíšneho pôvodu (8 % kuracie mäso), výťažky rastlinných bielkovín, zelenina, oleje a tuky, semená, minerály.

 PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 25,4 %, obsah tukov 11,1 %, hrubá vláknina 13,0 %, hrubé popoloviny 5,3 %, vápnik 0,80 %, fosfor 0,62 %, sodík 0,33 %, draslík 0,77 %, horčík 0,13 %; na kilogram: Vitamín A 9 943 IU, vitamín D3 690 IU, vitamín E 1 050 mg, vitamín C 122 mg, beta-karotén 2,0 mg.

ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 77,7 mg, 3b202 (jód) 1,9 mg, 3b405 (meď) 7,7 mg, 3b502 (mangán) 118 mg, 3b603 (zinok) 136 mg, 3b801 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.