HILLS Prescription Diet Canine ON - Care 10 kg

HILLS Prescription Diet Canine ON - Care 10 kg

OBC023627
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
97,90 €
s DPH Na objendavku

Kúpou tohto produktu môžete nazbierať až 9 vernostných bodov . Váš košík bude obsahovať celkom 9 Body/Bodov ktoré je možné premeniť na kupón v hodnote 1,80 € .


x
 

Krmivo pre psy Hill's Prescription Diet On-Care s kuracím mäsom je kompletné krmivo pre psov určené na výživu psov, ktorí potrebujú dodatočnú nutričnú podporu pre kvalitu života.

Kompletné krmivo pre psy určené na výživu a podporu psov, ktoré potrebujú dodatočnú výživovú podporu pre kvalitu života

Keď sa psom diagnostikuje závažné ochorenie, je veľmi dôležité zabezpečiť uspokojenie ich nutričných potrieb. Krmivo Prescription Diet ON-Care je navrhnuté tak, aby pomáhalo udržiavať silu a energiu a podporovalo jedenie už od prvého sústa.


Obráťte sa na svojho veterinára a zistite, či je toto krmivo vhodné pre vášho psa.

Odborníci na výživu a veterinári spoločnosti Hill's vyvinuli krmivo Hill's Prescription Diet ON-Care tak, aby pomáhalo špeciálne vyživovať a podporovať psy trpiace vážnymi chorobami. Toto lahodné suché krmivo je vyrobené z kuracieho mäsa, chutných tukov a ľahko stráviteľných bielkovín, aby vášmu psovi poskytlo skvelý zážitok z jedla.


Vysoko stráviteľné živiny v krmive Prescription Diet ON-Care sa jednoducho vstrebávajú a krmivo obsahuje aj ActivBiome+, patentovanú zmes prebiotických vláknin na podporu zdravého mikrobiómu tráviaceho traktu, ktorá preukázateľne podporuje konzistentnú správnu stolicu.

Ako to funguje:

  • Neodolateľná chuť v každej miske podporuje chuť do jedla

  • Vysoko stráviteľné bielkoviny na udržanie sily a energie

  • Vyrobené s technológiou ActivBiome+ na výživu črevného mikrobiómu vášho psa

Ako pomôže:

  • Navrhnuté tak, aby podporovalo jedenie, a to od prvého sústa

  • Optimálna výživa s vysokým obsahom kalórií na podporu každodennej aktivity vášho psa

  • Navrhnuté tak, aby podporovalo správnu stolicu

  • S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Suché krmivo pre psy Hill's Prescription Diet ON-Care s kuracím mäsom je kompletné a vyvážené krmivo, vďaka ktorému váš pes získa potrebnú výživovú podporu. Požiadajte svojho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť podporiť kvalitu života vášho psa.

ZLOŽENIE: Obilniny, mäso a živočíšne deriváty (12 % kuracieho mäsa), oleje a tuky, výťažky rastlinných bielkovín, deriváty rastlinného pôvodu, minerálne látky, semená, ovocie. Prebiotická zmes ActivBiome+ (4 %): Mletá škrupina z pekanových orechov, sušená repná dužina, ľanové semená, sušená citrusová dužina, sušené brusnice.

 

PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 24,8 %, obsah tuku 21,9 %, hrubá vláknina 2,3 %, hrubé popoloviny 4,8 %, vápnik 0,79 %, fosfor 0,61 %, sodík 0,21 %, draslík 0,69 %, horčík 0,09 %; na kilogram: Vitamín A 9 159 IU, vitamín D3 720 IU, vitamín E 550 mg, vitamín C 110 mg, beta-karotén 1,5 mg.

 

ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 82,7 mg, 3b202 (jód) 2,0 mg, 3b405 (meď) 8,2 mg, 3b502 (mangán) 8,6 mg, 3b603 (zinok) 145 mg, 3b801 (selén) 0,2 mg, s prírodným antioxidantom. Metabolizovateľná energia: 4 064 kcal/kg.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.