HILLS Prescription Diet Canine GI Biome Stew...

HILLS Prescription Diet Canine GI Biome Stew Konzerva 354 g

OBC022342
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
4,80 €
s DPH Na objendavku

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Stew pre psov s kuraťom a pridanou mrkvou je kompletné dietetické krmivo k obmedzeniu akútnych črevných resorpčných ochorení a ku kompenzácii maldigescie u dospelých psov. 

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Stew pre psov s kuraťom a pridanou mrkvou je kompletné dietetické krmivo k obmedzeniu akútnych črevných resorpčných ochorení a ku kompenzácii maldigescie u dospelých psov. Toto dietetické krmivo má zvýšenú hladinu elektrolytov, vysoko stráviteľné ingrediencie a nízky obsah tuku.

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome je mokré krmivo pre psov s vysokým obsahom vlákniny, pri ktorom je klinicky overené, že pomáha spevňovať riedku stolicu za 24 hodín a znižuje riziko recidívy. Vyrobené s technológiou ingrediencií ActivBiome+, ktorá rýchlo aktivuje črevný mikrobióm a pomáha zvládať gastrointestinálne problémy.

Zdravie tráviaceho systému vášho psa môže byť negatívne ovplyvnené mnohými vecami, a keď má váš pes ťažkosti s trávením, je to pre všetkých veľmi nepríjemný zážitok. Dobrou správou je, že môžete svojmu psovi pomôcť cítiť sa lepšie vďaka krmivu, ktoré prináša revolúciu v spôsobe, ako pristupovať k gastrointestinálnym (GI) problémom reagujúcim na vlákninu tým, že stavia zdravie mikrobiómu - jedinečný črevný ekosystém vášho domáceho maznáčika - do popredia starostlivosť o GI. Odborníci v oblasti výživy a veterinári spoločnosti Hill vytvorili mokré krmivo pre psov Prescription Diet Gastrointestinal Biome s technológiou ActivBiome +, patentovanou zmesou prebiotík, u ktorého je klinicky overené, že pomáhajú spevňovať stolicu za 24 hodín a znižujú riziko recidívy. Tieto neodolateľné stew sú tvorené chutnými mäsovými kúskami v omáčke a sú vyrobené zo zdravých ingrediencií, ako je kura a mrkva, ktoré váš pes bude milovať.

Ako to funguje:

  • Technológia ActivBiome+ vyživuje mikrobióm vášho maznáčika

  • Unikátna zmes prebiotickej vlákniny

  • Stimuluje mikrobióm pre produkciu prospešných postbiotík

Ako pomôže:

  • Je klinicky overené, že Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome pomáha spevňovať riedku stolicu za 24 hodín a znižuje riziko recidívy.

  • Rýchlo pôsobí na výživu črevného mikrobiómu a podporuje zdravú stolicu

  • Podporuje aktivitu prospešných črevných baktérií pre udržanie zdravia tráviaceho systému

  • Pomáha obmedziť opakovanie tráviacich ťažkostí

Dodatočné informácie:

Mokré krmivo pre psov Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome ponúka kompletnú výživu, ktorú váš pes potrebuje. Ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi, aby si aj naďalej užíval šťastný a aktívny život, získate u svojho veterinára.

 

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Stew pre psov s kuraťom a pridanou mrkvou je kompletné dietetické krmivo k obmedzeniu akútnych črevných absorpčných porúch a ku kompenzácií maldigescie u dospelých psov. Toto dietetické krmivo pre domácich maznáčikov má zvýšenú hladinu elektrolytov, vysoko stráviteľné ingrediencie a nízku hladinu tuku.

ZLOŽENIE: Mäso a živočíšne produkty (kura 8 %), deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, zelenina (mrkva 0,8 %), oleje a tuky, minerálne látky, ovocie, semienka. Vysoko stráviteľné látky: Kura, bravčová pečeň, ryžová múka, ryžový škrob.

 

ZLOŽENIE: Mäso a živočíšne produkty (kura 8 %), deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, zelenina (mrkva 0,8 %), oleje a tuky, minerálne látky, ovocie, semienka. Vysoko stráviteľné látky: Kura, bravčová pečeň, ryžová múka, ryžový škrob.

 

PRÍDAVNÉ LÁTKY NA 1 KG: Nutričné aditíva: 3b103 (Železo) 10,8 mg, 3b202 (Jód) 0,3 mg, 3b405 (Meď) 1,0 mg, 3b503 (Mangán) 2,4 mg, 3b603 (Zinok) 34,4mg, farvené prírodným karamelom. Technologické aditíva: Alginát draselný 4,8 g.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.