HILLS Prescription Diet Canine j/d Konzerva 370 g

HILLS Prescription Diet Canine j/d Konzerva 370 g

OBC004840
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
3,30 €
s DPH Na objendavku

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET j/d s jahňacím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na podporu metabolizmu kĺbov v prípade osteoartrózy a na podporu činnosti srdca v prípade chronickej srdcovej nedostatočnosti u dospelých psov.

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Krmivo pre psy Hill's PRESCRIPTION DIET j/d s jahňacím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na podporu metabolizmu kĺbov v prípade osteoartrózy a na podporu činnosti srdca v prípade chronickej srdcovej nedostatočnosti u dospelých psov. Toto krmivo obsahuje vysoké množstvo EPA, vysoký celkový podiel omega-3 mastných kyselín a vitamínu E a obmedzené množstvo sodíka.

Zlepšenie mobility vášho psa môže byť také ľahké ako skoré a dôsledné kŕmenie správnou výživou.

Krmivo Hill‘s Prescription Diet j/d pomáha vášmu psovi ľahšie kráčať, bežať a skákať už za 21 dní. Krmivo pre psov Prescription Diet j/d značky Hill‘s je kompletné a vyvážené krmivo, ktoré poskytuje komplexnú výživu, ktorú váš pes potrebuje.

Ako to funguje:

  • Obohatená o omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, glukozamín a chondroitín sulfát

  • Pridaný L-karnitín

  • Klinicky overené antioxidanty

Ako pomôže:

  • Pomáha udržiavať chrupavky kĺbov

  • Pomáha zachovávať štíhle svaly

  • Podporuje zdravý imunitný systém

  • S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Požiadajte vášho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi, aby si naďalej užíval šťastný a aktívny život.

ZLOŽENIE: Mäso a produkty živočíšneho pôvodu (14 % jahňacie mäso), obilniny, mlieko a mliečne deriváty, semená, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, vajcia a deriváty vajec, výťažky rastlinných bielkovín.

 

PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 6,3 %, obsah tukov 5,9 %, hrubá vláknina 1,2 %, omega-3 mastné kyseliny 1,2 %, EPA 0,20 %, hrubé popoloviny 1,6 %, vlhkosť 67,7 %, vápnik 0,24 %, fosfor 0,18 %, sodík 0,08 %, draslík 0,26 %, horčík 0,03 %; na kilogram: Vitamín A 15 886 IU, vitamín D3 607 IU, vitamín E 233 mg.

 

ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 16,3 mg, 3b202 (jód) 0,5 mg, 3b405 (meď) 1,5 mg, 3b503 (mangán) 3,6 mg, 3b603 (zinok) 51,9 mg.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.