HILLS Prescription Diet Feline ON - Care 1,5 kg

HILLS Prescription Diet Feline ON - Care 1,5 kg

OBC023628
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
24,95 €
s DPH Na objendavku

Krmivo pre mačky Hill's Prescription Diet On-Care s kuracím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre dospelé mačky na výživu pri rekonvalescencii.

Kúpou tohto produktu môžete nazbierať až 2 vernostných bodov . Váš košík bude obsahovať celkom 2 Body/Bodov ktoré je možné premeniť na kupón v hodnote 0,40 € .


x
 

Krmivo pre mačky Hill's Prescription Diet On-Care s kuracím mäsom je kompletné dietetické krmivo pre dospelé mačky na výživu pri rekonvalescencii. Toto krmivo má vysoký energetický obsah, vysokú koncentráciu základných živín a obsahuje ľahko stráviteľné zložky.

Keď sa mačkám diagnostikuje závažné ochorenie, je veľmi dôležité zabezpečiť uspokojenie ich nutričných potrieb. Krmivo Prescription Diet ON-Care je navrhnuté tak, aby pomáhalo udržiavať silu a energiu a podporovalo jedenie už od prvého sústa.

Obráťte sa na svojho veterinára a zistite, či je toto krmivo vhodné pre vašu mačku.


Odborníci na výživu a veterinári spoločnosti Hill's vyvinuli krmivo Hill's Prescription Diet ON-Care tak, aby pomáhalo špeciálne vyživovať a podporovať mačky trpiace vážnymi chorobami. Toto lahodné suché krmivo je vyrobené z kuracieho mäsa, chutných tukov a ľahko stráviteľných bielkovín, aby vašej mačke poskytlo skvelý zážitok z jedla.


Vysoko stráviteľné živiny v krmive Prescription Diet ON-Care sa jednoducho vstrebávajú a krmivo obsahuje aj ActivBiome+, patentovanú zmes prebiotických vláknin na podporu zdravého mikrobiómu tráviaceho traktu, ktorá preukázateľne podporuje konzistentnú správnu stolicu.

Ako to funguje:

  • Neodolateľná chuť v každej miske podporuje chuť do jedla

  • Vysoko stráviteľné bielkoviny na udržanie sily a energie

  • Vyrobené s technológiou ActivBiome+ na výživu črevného mikrobiómu vášho psa

Ako pomôže:

  • Navrhnuté tak, aby podporovalo jedenie, a to od prvého sústa

  • Optimálna výživa s vysokým obsahom kalórií na podporu každodennej aktivity vašej mačky

  • Navrhnuté tak, aby podporovalo správnu stolicu

  • S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Suché krmivo pre mačky Hill's Prescription Diet ON-Care s kuracím mäsom je klinické krmivo, vďaka ktorému vaša mačka získa potrebnú výživovú podporu. Požiadajte svojho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť podporiť kvalitu života vašej mačky.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je rozhodujúce konzistentné dlhodobé kŕmenie týmto výrobkom.Suché krmivo a konzervy môžete miešať alebo nimi kŕmiť súčasne.

ZLOŽENIE: Obilniny, mäso a živočíšne deriváty (16 % kuracieho mäsa), oleje a tuky, výťažky rastlinných bielkovín, deriváty rastlinného pôvodu, minerálne látky, ovocie, semená. Vysoko stráviteľné zložky: Kuracia a morčacia múčka, kukurica, kukurično-gluténová múčka, živočíšny tuk, pšenica, koncentrát, rybí olej, rastlinný olej. Prebiotická zmes ActivBiome+ (4 %): Mletá škrupina z pekanových orechov, sušená repná dužina, ľanové semená, sušená citrusová dužina, sušené brusnice.

 

PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 33,8 %, obsah tukov 22,7 %, hrubá vláknina 2,1 %, hrubé popoloviny 5,7 %, omega-3 mastné kyseliny 0,9 %, vápnik 0,84 %, fosfor 0,71 %, sodík 0,32 %, draslík 0,90 %, horčík 0,08 %; na kilogram: Vitamín A 7 887 IU, vitamín D3 691 IU, vitamín E 560 mg, vitamín C 115 mg, beta-karotén 1,5 mg.

 ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 66,6 mg, 3b202 (jód) 1,6 mg, 3b405 (meď) 6,6 mg, 3b502 (mangán) 6,9 mg, 3b603 (zinok) 117 mg, 3b801 (selén) 0,2 mg, s prírodným antioxidantom. Metabolizovateľná energia: 4 172 kcal/kg.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (14):

Produkt bol pridaný do porovnávania.