SPECIFIC F/C-IN-W INTENSIVE SUPPORT 7x95 g

SPECIFIC F/C-IN-W INTENSIVE SUPPORT 7x95 g

FCINW
Na sklade
9,90 €
s DPH Expedovanie do 48 hodín

Obnova príjmu krmiva a rekonvalescencia u psov a mačiek všetkých vekových kategórií: kritická starostlivosť, po operáciách, trauma, anorexia, kachexia, podvýživa, rakovina, popáleniny, sepsa, kŕmenie sondou, mačacie pečeňové lipidózy.

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


Produkt bol naposledy zakúpený: 28.05.2024

x
 

Vlastnosti a charakteristika krmiva: Vysoko stráviteľné zložky zaisťujem optimálny príjem živín pri zníženom trávenie a sú preto ideálne pre obdobie začiatku príjmu krmiva a pre rekonvalescenciu. Vysoké hladiny energie, tuku, bielkovín a ďalších potrebných živín podporujú obnovu príjmu krmiva a umožní príjem menšieho množstva krmiva, čo je výhoda pre psov a mačky s vyššími nárokmi a / alebo zníženým príjmom potravy. Obsahuje ß-1,3 / 1,6-glukány a zvýšené hladiny omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA), zinku, selénu a arginínu k podpore imunitného systému. ß-1,3 / 1,6-glukány sa môžu viazať na makrofágy a aktivujú tak imunitný systém, čím podporujú imunitnú odpoveď a menia produkciu cytokínov. Vysoká hladina energie, vysoká koncentrácia základných živín, vysoká stráviteľnosť a vynikajúcu chutnosť podporujú zotavenie z choroby, sú ideálne po operácii, pri poranení alebo v období slabosti. Špeciálna mäkká štruktúra umožňuje po zmiešaní s vodou vznik dostatočne tekutého kŕmenia, ktoré je vhodné aj pre aplikáciu pomocou injekčnej striekačky alebo kŕmne sondy. Pri použití menších priemerov striekačiek a sond je odporúčané zmiešaní s 1-2 dielmi vody.

Doplňujúce informácie:
SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus Support má zvýšenú hladinu bielkovín pre podporu obnovy príjmu krmiva a vyrovnanie proteínového katabolizmu. Diéta tiež obsahuje vysoké množstvo dôležitých aminokyselín potrebných pre zotavenie.
Glutamín je dôležitým zdrojom energie pre enterocyty a podporuje zdravú črevnú sliznicu.
Esenciálne aminokyseliny sú dôležité pre prácu svalov a podporujú dusíkovú rovnováhu. Arginín pozitívne stimuluje imunitnú odpoveď, dusíkovú rovnováhu a hojenie rán.
SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus Support má zvýšenú hladinu zinku pre podporu imunitnej odpovede, dusíkovú rovnováhu a lepšie hojenie rán.
L-karnitín bol pridaný do diéty pre zachovanie aktívne (beztukovej) svalovej hmoty, pre oxidáciu mastných kyselín a zotavenie mačiek s pečeňovou lipidózou.
Unikátne vysoká hladina omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA) prispieva k riešeniu problému kachexia.
Optimálna nutričné ​​výživa zlepšuje tiež hojenie rán u kritických pacientov. SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus Support obsahuje beta-1, 3 / 1,6-glukány a zvýšené hladiny zinku a proteínov, ktoré toto hojenie rán výrazne urýchľujú.
SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus Support sa odporúča použiť hlavne u anorektických pacientov a to tak, že odporúčané denné dávky by sa mala dosiahnuť postupne v priebehu cca 3.dnů (deň 1: 33%, 2. deň: 67 %; deň 3: 100%).
Pri použití SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus je dôležité, aby mala diéta izbovú alebo telesnú teplotu a bola rozdelená do viacerých porcií počas dňa.
Použitie SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus pred plánovanými operačnými zákrokmi, predovšetkým u podvyživených pacientov, zlepšuje celkový zdravotný stav a tým optimalizuje výsledok operácie.
SPECIFIC ™ F / C-REC-W Recovery Plus Support je navrhnutý špeciálne pre obnovu príjmu krmiva a rekonvalescencii, a to ako pre normálne perorálny príjem alebo tiež pre kŕmenie sondou. Akonáhle sa stav pacienta zlepšuje, a ten je schopný sám prijímať potravu, je možné (v závislosti na celkovom zdravotnom stave pacienta) použiť aj tieto druhy SPECIFIC ™ podporujúce zotavovanie: SPECIFIC ™ CID / CIW Digestive Support, FPD / FPW Kitten, CPD-S , CPD-M / CPW Puppy, CΩD Omega Plus Support alebo CAD Active / Lunch.

Denná kŕmna dávka v gramoch:cIndividuálna denná kŕmna dávka je závislá na klinickom stave psa alebo mačky a na mnohých ďalších faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita a pod ..
Odporúča sa preto priebežne monitorovať klinický stav a telesnú hmotnosť psa alebo mačky a kŕmnu dávku upraviť podľa ich individuálnych nárokov a potrieb.

Kontraindikácie: pečeňové encefalopatia, pankreatitída, hyperlipidémia

Zloženie: Kuracie mäso, bravčové mäso, ryby, vajcia, zemiakový škrob, rybí tuk, zemiakový proteín, slnečnicový olej, minerálne látky, psyllium, taurín, ryža, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj beta-1,3 / 1,6-glukánov ). Neobsahuje syntetické antioxidanty, farbivá a ochucovadlá.

4 ks.
4 Reviews

Overený zákazník
Super výživná paštéta vhodná na rekonvalescenciu
By Barbora H. on 27.05.2024

Overený zákazník
Super chutí mojim mačickám,obsahuje aj betaglukán na imunitu🙂
By Barbora H. on 28.04.2024

Overený zákazník
Najobľúbenejšia
By Barbora H. on 18.03.2024

Overený zákazník
Veľmi Chutilo krmivo ,Výborná konzerva pre chorých aj zdravých psov, Pes co nepapal to zhltol ako maškrtku, Potom sme mu to dávali aj do granul.
By Iveta M. on 18.09.2023

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Produkt bol pridaný do porovnávania.