HILLS Prescription Diet Feline i/d NEW Konzerva...

HILLS Prescription Diet Feline i/d NEW Konzerva 156 g

OBC022995
Na objednavku , expedícia zvyčajne do 48 hodin
1,95 €
s DPH Na objendavku

Vysoko stráviteľné kompletné dietetické krmivo pre mačky na zníženie porúch črevného vstrebávania a na kompenzáciu nesprávneho trávenia a exokrinnej insuficiencie pankreasu u mačiek.

Žiadne prémiové body pre tento produkt.


x
 

Vysoko stráviteľné kompletné dietetické krmivo pre mačky na zníženie porúch črevného vstrebávania a na kompenzáciu nesprávneho trávenia a exokrinnej insuficiencie pankreasu u mačiek. Toto krmivo pre domáce zvieratá má zvýšené hladiny sodíka a draslíka a vysoko stráviteľné zložky.

Klinicky overená, vysoko stráviteľná výživa, ktorá vyživuje črevný mikrobióm a pomáha redukovať tráviace ťažkosti. Obohatená o technológiu ingrediencií ActivBiome+ spoločnosti Hill‘s, patentovaná zmes prebiotík, ktoré klinicky preukázateľne rýchlo vyživujú črevný mikrobióm a podporujú zdravie a pohodu trávenia.

Krmivo pre mačky Prescription Diet i/d značky Hill‘s je vysoko stráviteľná výživa so špeciálnym zložením na pomoc pri obmedzení tráviacich ťažkostí a zaistení ľahkého vstrebávania živín. Je obohatené o elektrolyty a vitamíny B, ktoré pomáhajú nahradiť stratené živiny. Vyrobená s patentovanou technológiou ingrediencií ActivBiome+ spoločnosti Hill‘s, špeciálna zmes prebiotickej vlákniny, ktorá klinicky preukázateľne rýchlo vyživuje črevný mikrobióm, pre podporu optimálnej kvality stolice a zdravého trávenia. Obohatené o Omega-3 a Omega-6 a klinicky overené antioxidanty na podporu zdravého imunitného systému.

 

Táto konzerva má mletú textúru s neodolateľnou chuťou, vďaka ktorej si ju vaša mačka ľahko obľúbi.

Ako to funguje:

 • Vysoko stráviteľné zloženie na podporu ľahkej absorpcie živín

 • Unikátna prebiotická zmes na podporu činnosti štiepenia prospešných črevných baktérií

 • Vyrobená s patentovanou technológiou ingrediencií ActivBiome+ spoločnosti Hill‘s, špeciálna zmes prebiotickej vlákniny, ktorá rýchlo vyživuje črevný mikrobióm

 • Vysoký obsah elektrolytov a vitamínov B

 • Klinicky overené antioxidanty

 • Obsahuje pridané Omega-3 a Omega-6

Ako pomôže:

 • Krmivo pre mačky Prescription Diet i/d značky Hill‘s je úžasne chutná klinicky overená výživa, ktorá vyživuje črevný mikrobióm a pomáha redukovať tráviace ťažkosti.

 • Nesmierne chutná výživa na doplnenie stratených živín

 • Funguje rýchlo na podporu zdravej stolice a na zlepšenie trávenia

 • Pomáha obnoviť úroveň energie a podporuje zdravý imunitný systém

 • Spĺňa špeciálne výživové potreby mačiatok a dospelých jedincov

 •  

  S+OXSHIELD: Zloženie podporuje močové prostredie, ktoré znižuje riziko rozvoja kryštálikov struvitu a oxalátu vápenatého

Dodatočné informácie:

Krmivo pre mačky Prescription Diet i/d značky Hill‘s poskytuje komplexnú výživu, ktorú vaša mačka potrebuje. Požiadajte vášho veterinára o ďalšie informácie o tom, ako môžu naše krmivá Prescription Diet pomôcť vašej mačke, aby si naďalej užívala šťastný a aktívny život.

ZLOŽENIE: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (16 % kuracie mäso), obilniny, rastlinné bielkovinové výťažky, oleje a tuky, minerály, semená, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, ovocie. Vysoko stráviteľné zložky: Bravčová pečeň, kuracie mäso, živočíšny tuk.

 PRIEMERNÝ OBSAH ŽIVÍN: Bielkoviny 9,7 %, obsah tukov 6,1 %, hrubá vláknina 0,48 %, hrubý popol 2,0 %, vlhkosť 74,1 %, vápnik 0,31 %, fosfor 0,23 %, sodík 0,13 %, draslík 0,24 %, horčík 0,02 %; na kilogram: Vitamín A 42 522 IU, vitamín D3 324 IU.

 ADITÍVA NA KG: Nutričné aditíva: 3b103 (železo) 10,9 mg, 3b202 (jód) 0,3 mg, 3b405 (meď) 1,0 mg, 3b503 (mangán) 2,4 mg, 3b603 (zinok) 34,5 mg.

 

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii (16):

Produkt bol pridaný do porovnávania.